Grafik Türk
YePyeNi NiCkLeR Uyeols10
Grafik Türk
YePyeNi NiCkLeR Uyeols10
Grafik Türk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[--Grafik Türk--]

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

YePyeNi NiCkLeR

YazarMesaj
DycaL
Admin
Admin
DycaL

YePyeNi NiCkLeR Empty
MesajKonu: YePyeNi NiCkLeR   YePyeNi NiCkLeR I_icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 10:41 pm

Ne Kadar Seversen SevYePyeNi NiCkLeR Smiliv Karşındakinin Sevdiği Kadar SeviLirsin...

ÛMûT BîTMêDî BêÑDê YePyeNi NiCkLeR Smiliv ÛMûT BîTMêZ BêÑDê YePyeNi NiCkLeR Smiliv ÛMûT BîTêR§ê...§êÑDê BîTêR§îÑ BêÑDê ....!!

Nasılsensizliğibenyaratmadımsabirgünyaşayacağınbensizlikbenimeserimolmayacak

[size=7]Senden sonRa diyE biR haYaT waRsa bEn öLmekLE hüKümLüyümmm!

[size=7][size=7]Aşk NasıL İki kişiLik.. Göz göRe göRe deLiLik..Hani hayaT mü$teRekti Üzüntü neden Tek KişiLik ! ! !

[size=9][b][size=7]yдzMışSa B0zmдк oLmдz'

Kalbimin Mezarlıktan tek farkı...gömdüklerimin kefensiz olması!؟؟

Ne Zaman qol Die Arkamı Dönsem Elinde ofsayt ßayrağıyla ßekLer Kahpe HAyAt ! ! !

вiя göηüℓ∂є iкi ѕєνα σмαz..!

ѕєηι ѕєνмєк ι¢ιη ηє кααя ѕєвєρ ναяѕα ι¢ιмє ιѕтє ѕєηι ѕєνмємєк ι¢ιηє σує!!!

[size=7]Bana devam et derdin ancak sen bitirdin oyunumu. Bu kalp içinde paramparça sildim attım onurumu.

۰۪۫●۪۫۰YaZıMıZ BцYLeYMiŞYePyeNi NiCkLeR SmiliveLdeN GeLeN BiŞeY YoKYePyeNi NiCkLeR SmilivSuSKuNuZ HaYaTa KaRŞıYePyeNi NiCkLeR SmilivBaBaLaRa GeLeCeKSiNiZ aZ KaLDı !!!

aNlAtIlCaK BiŞİ yOk..AlAyInA YaŞaRıM..ÖlüMüNe sEVeRiM...KaYbEDiLeCeK BişEyİm yOk!bEnİ KaZAnMaYa bAkPiŞMaN olmAsSIn aSLa..

AŞK BİR MUZ KABUGUDUR DİKAT ETMEZSEN.AYAGIN DEYİL HAYATIN KAYARYePyeNi NiCkLeR SmilivYePyeNi NiCkLeR Smiliv

şLeRimDe PusLu bİr İntİKaMYePyeNi NiCkLeR SmilivbİLekLeRiMdE bAyaT bİr İntİhaRYePyeNi NiCkLeR SmilivoYsA öLüNeCek Bi şEy YokMUşSen GiDinCe YaşAnAcak bİşEy OlMadIğI kAdAr

unturum dıye yorma kendını unutamazsınYePyeNi NiCkLeR Smilivardından bakıpta öylece kalan gözlerımde donmuş iki damlasın

Halk icinde muteber bir nesne yok devlet gibiYePyeNi NiCkLeR Smiliv olmaya devlet cihanda bir nefes sihhat gibi çevrimdışı görünüyor

[size=7]cümle en başından sonunu belli eder

[size=7]Arkadan vurmakmış..Erkek oLmak

[size=7]Yerini aLamaz hiç bi keLime bitti zaten ne söyLesem nafiLe..!!

[size=7]Sokakata Bir Kız Gördüm Takıldı Gözlerim GözlerineYePyeNi NiCkLeR SmilivAşığım Zannetti Beni KendineYePyeNi NiCkLeR SmilivHalbuki Ne BilsinYePyeNi NiCkLeR SmilivBenziyordu GÖZLERİ GÖZLERİNE...

[/size][/size][/size][/size][/size][/b]
hâyât 3.5 îlê 4 ârâsîndâdîr yâ 3.5 âtârsîn yâdâ 4 dôrtlûk yâsârsînYePyeNi NiCkLeR Smiliv

Dün Akşam Bakarken Resimlerimize YePyeNi NiCkLeR Smiliv Yaşadığımız Güzel Günler Geldi Gözümün Önüne ..

..::BeN NeDeN DoĞMuŞTuM uNuTTuM aNNeM ::....::Her Gün 12'den Sonra Şarap Ekmek Sen ve Ben::..

Her YağmuR YağdığındA GözLeriN Hep AkLımdA.. Adını Ne Zaman Ansam YağmuR YağaR BuraLara..

HAYATINDAN TAMAMEN SİLEMEZ BENİ KİMSEYePyeNi NiCkLeR Smiliv YA KALBİNDE VARSA YÜREĞİNDE YA DA BEDENİNDE MUTLAKA BİR İZİM KALIR GERİYE..

ßekLedim dakiLaları qünLereYePyeNi NiCkLeR Smilivt€Lefon ßaşındaki nößetLerime s0run ßeni…

Yok artık kaLßÎmdé né aşk né $évgÎ Î$témém artık gÎt Î$témém $énÎ na$ıL oL$a hérşéy yaLan.(ßéndé yaLandım)

[/size][/size]
[/size][/size][/size]
https://grafikturk.forum.st

YePyeNi NiCkLeR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» NİCKLER sss !
» SEÇMECE NİCKLER